x-people

Dla pracowników branży budowlanej, dla laborantów i obsługujących maszyny – dla ludzi czynu! W kwestii ochrony w miejscu pracy najważniejsi są ludzie i naturalnie to oni zasługują na jak najlepsze środki ochrony w codziennej pracy. Na tym blogu chcemy zaprezentować różne obszary, z których największą i najważniejszą rolę odgrywa ochrona w miejscu pracy. Na co należy zwrócić uwagę? Przed jakimi zagrożeniami należy chronić pracowników i które kryteria muszą spełniać optymalne środki ochrony?

Zajmujemy się często zadawanymi pytaniami i dzielimy się naszą wiedzą ekspercką, mając zawsze przed oczami to, co liczy się najbardziej: ludzi, dla których opracowujemy nasze produkty zapewniające ochronę w miejscu pracy.

Blog uvex x-pert – przeznaczony dla ekspertów ds. bezpieczeństwa pracy blog ekspertów! Masz pytania dotyczące naszych produktów, obszarów zastosowania lub ogólnie kwestii związanych z ochroną w miejscu pracy? Skontaktuj się z nami tutaj lub skorzystaj z sekcji komentarzy pod naszymi wpisami na blogu. Chętnie pomożemy!