x-products:

Profesjonalna ochrona od stóp do głów: Dzięki produktom zapewniającym ochronę w miejscu pracy firmy uvex codzienna praca staje się znacznie bezpieczniejsza! W naszej rubryce x-products możesz regularnie poznawać nowości w zakresie produktów zapewniających ochronę w miejscu pracy: Kompleksowe informacje o produktach, ciekawe informacje dotyczące obszarów zastosowania i wiele innych treści!

Od ochrony słuchu i dróg oddechowych przez rękawice ochronne po obuwie ochronne – uvex zapewnia wszelkie profesjonalne i bezpieczne środki ochrony.

Ochrona w miejscu pracy to nasza pasja: dlatego na tym blogu pragniemy nie tylko przedstawić nasze produkty, ale także wyjaśnić, dlaczego są tak ważne w miejscu pracy. Bo przecież ochrona w miejscu pracy to nie tylko odzież – ochrona w miejscu pracy to także wiedza!

Blog uvex x-pert – przeznaczony dla ekspertów ds. bezpieczeństwa pracy blog ekspertów! Masz pytania dotyczące naszych produktów, obszarów zastosowania lub ogólnie kwestii związanych z ochroną w miejscu pracy? Skontaktuj się z nami tutaj lub skorzystaj z sekcji komentarzy pod naszymi wpisami na blogu. Chętnie pomożemy!